Mauro Camoranesi
Mauro Camoranesi, urodzony 4 października 1976, to włoski piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 1995 roku w klubie Club Atlético Aldosivi. Występy na turniejach: ME 2004, MŚ 2006, ME 2008 i MŚ 2010. Zakończył karierę zawodniczą w 2014. Po karierze zawodniczej został trenerem.
Zaktualizowano 25 września 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Biser Todorov · CC BY-SA 4.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone
Które naklejki i karty to rookie zawodnika Mauro Camoranesi?
Mauro Camoranesi – pierwszy Naklejka Rookie ME ukazał się w UEFA Euro 2004 Portugal pod numerem 229.
Wśród naszych kolekcjonerów
Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.
Oferty i zdjęcia
W jakich albumach naklejek i kart występuje Mauro Camoranesi? 10
- 2011
- 2010
- 2010
- 2009
- 2008
- 2008
- 2006
- 2006
- 2006
- 2004
Z jakimi gwiazdami Mauro Camoranesi był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Mauro Camoranesi
Najczęstsze pytania o Mauro Camoranesi
W jakich albumach z naklejkami jest Mauro Camoranesi i ile jest naklejek?
Mauro Camoranesi występuje w 9 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 9 naklejek z oficjalnych kolekcji. Naklejki ukazały się w latach 2004–2011. Najczęściej poszukiwana jest naklejka nr 330 z FIFA World Cup 2006 Germany – przez 2 kolekcjonerów.
W jakich albumach z kartami jest Mauro Camoranesi i ile jest kart kolekcjonerskich?
Mauro Camoranesi występuje jako karta kolekcjonerska w 1 albumie z kartami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 kartę z oficjalnych kolekcji. Karty pochodzą z 2006 roku. To zwykłe karty seryjne, a nie limitowane karty 1/1 ani egzemplarze z autografem. Wartościowe egzemplarze znajdziesz na Marketplace.
Jaka jest najdroższa oferowana karta kolekcjonerska Mauro Camoranesi?
Najdroższa karta to nr 79 z GOAAAL! FIFA World Cup 2006 Germany – od 0,75 € na FINALSTICKER.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Mauro Camoranesi?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Mauro Camoranesi, za darmo.