This page is also available in English. Switch to English →

← Wszystkie kolekcje
Shaun Wright-Phillips

Shaun Wright-Phillips

Piłkarz Napastnik 44 lat
4 naklejki4 albumówod 2005 do 2010

Shaun Wright-Phillips, urodzony 25 października 1981, to angielski piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 1999 roku w klubie Manchester City. Występy na turniejach: MŚ 2010. Zakończył karierę zawodniczą w 2017.

Zaktualizowano 29 września 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: John Dobson · CC BY-SA 2.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone

Wśród naszych kolekcjonerów

3kolekcjonerów szuka
3kolekcjonerów oferuje
3kolekcjonerów ma

Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.

Oferty i zdjęcia

W których albumach z naklejkami występuje Shaun Wright-Phillips? 4

Podstawowa Specjalna Kliknij naklejkę: Szukam · Kup

Z jakimi gwiazdami Shaun Wright-Phillips był w jednym albumie?

Oferty na targowisku dla Shaun Wright-Phillips

Najczęstsze pytania o Shaun Wright-Phillips

W jakich albumach z naklejkami jest Shaun Wright-Phillips i ile jest naklejek?

Shaun Wright-Phillips występuje w 4 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 4 naklejki z oficjalnych kolekcji. Naklejki ukazały się w latach 2005–2010. Najczęściej poszukiwana jest naklejka nr 107 z FIFA World Cup 2006 Germany – przez 3 kolekcjonerów.

Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Shaun Wright-Phillips?

Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Shaun Wright-Phillips, za darmo.

Zgłoś błąd