Georgios Amanatidis
Georgios Amanatidis, urodzony 4 kwietnia 1970, to grecki piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 1990 roku w klubie Apollon Kalamarias. Zakończył karierę zawodniczą w 2006.
Zaktualizowano 5 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Pan7kyr · CC BY-SA 4.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone
W których albumach z naklejkami występuje Georgios Amanatidis? 1
- 1999
Z jakimi gwiazdami Georgios Amanatidis był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Georgios Amanatidis
Najczęstsze pytania o Georgios Amanatidis
W jakich albumach z naklejkami jest Georgios Amanatidis i ile jest naklejek?
Georgios Amanatidis występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Naklejki pochodzą z 1999 roku.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Georgios Amanatidis?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Georgios Amanatidis, za darmo.