Dimitris Mavrogenidis
Piłkarz
Obrońca 49 lat
4 naklejki4 albumówod 1999 do 2005
Dimitris Mavrogenidis, urodzony 23 grudnia 1976, to grecki piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 1994 roku w klubie Aris Thessaloniki. Zakończył karierę zawodniczą w 2009.
Zaktualizowano 5 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Wśród naszych kolekcjonerów
1kolekcjoner szuka
1kolekcjoner oferuje
1kolekcjoner ma
Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.
W których albumach z naklejkami występuje Dimitris Mavrogenidis? 4
Podstawowa
Specjalna
Kliknij naklejkę: Szukam · Kup
- 2005
- 2001
- 2000
- 1999
Z jakimi gwiazdami Dimitris Mavrogenidis był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Dimitris Mavrogenidis
Najczęstsze pytania o Dimitris Mavrogenidis
W jakich albumach z naklejkami jest Dimitris Mavrogenidis i ile jest naklejek?
Dimitris Mavrogenidis występuje w 4 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 4 naklejki z oficjalnych kolekcji. Naklejki ukazały się w latach 1999–2005.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Dimitris Mavrogenidis?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Dimitris Mavrogenidis, za darmo.