Mert Nobre
Mert Nobre, geboren op 6 november 1980, is een Turks voetballer. De profcarrière begon in 1999 bij Paraná Clube. Werd na de spelersloopbaan trainer.
Bijgewerkt op 4 oktober 2026 · Gegevens deels uit open bronnen (Wikidata, CC0). Zonder garantie.
Foto: Biso · CC BY 3.0 · Bron: Wikimedia Commons · verkleind
Bij onze verzamelaars
Vraag- en aanbodgegevens van onze community, geen officiële marktwaarden.
In welke stickeralbums staat Mert Nobre? 2
- 2009
- 2007
Met welke sterren stond Mert Nobre in een album?
Marketplace-aanbiedingen voor Mert Nobre
Veelgestelde vragen over Mert Nobre
In welke stickeralbums staat Mert Nobre en hoeveel stickers zijn er?
Mert Nobre staat in 2 stickeralbums. De FINALSTICKER-database bevat 2 stickers uit officiële collecties. De stickers verschenen tussen 2007 en 2009.
Waar kan ik stickers van Mert Nobre ruilen of kopen?
Direct op FINALSTICKER: vind verzamelaars die Mert Nobre zoeken of aanbieden, gratis.