Rodrigo Tello
Voetballer
Middenvelder 47 jaar
2 stickers2 albums2007 tot 2009
Rodrigo Tello, geboren op 14 oktober 1979, is een Chileens voetballer. De profcarrière begon in 1999 bij Club Universidad de Chile. Hij deed mee aan WK 2010.
Bijgewerkt op 5 oktober 2026 · Gegevens deels uit open bronnen (Wikidata, CC0). Zonder garantie.
Bij onze verzamelaars
1verzamelaar zoekt
1verzamelaar biedt aan
1verzamelaar heeft
Vraag- en aanbodgegevens van onze community, geen officiële marktwaarden.
In welke stickeralbums staat Rodrigo Tello? 2
Basis
Speciaal
Klik op een sticker: Ik zoek · Kopen
- 2009
- 2007
Met welke sterren stond Rodrigo Tello in een album?
Marketplace-aanbiedingen voor Rodrigo Tello
Veelgestelde vragen over Rodrigo Tello
In welke stickeralbums staat Rodrigo Tello en hoeveel stickers zijn er?
Rodrigo Tello staat in 2 stickeralbums. De FINALSTICKER-database bevat 2 stickers uit officiële collecties. De stickers verschenen tussen 2007 en 2009.
Waar kan ik stickers van Rodrigo Tello ruilen of kopen?
Direct op FINALSTICKER: vind verzamelaars die Rodrigo Tello zoeken of aanbieden, gratis.