← Alle collecties
Lassina Traoré

Lassina Traoré

Voetballer Aanvaller 25 jaar
3 stickers3 albums2021 tot 2023

Lassina Traoré, geboren op 12 januari 2001, is een Burkinees voetballer. De profcarrière begon in 2019 bij Ajax Amsterdam.

Bijgewerkt op 6 oktober 2026 · Gegevens deels uit open bronnen (Wikidata, CC0). Zonder garantie.
Foto: Mykola Tys · CC BY 4.0 · Bron: Wikimedia Commons · verkleind

Bij onze verzamelaars

1verzamelaar zoekt
1verzamelaar heeft

Vraag- en aanbodgegevens van onze community, geen officiële marktwaarden.

In welke stickeralbums staat Lassina Traoré? 3

Basis Speciaal Klik op een sticker: Ik zoek · Kopen

Met welke sterren stond Lassina Traoré in een album?

Marketplace-aanbiedingen voor Lassina Traoré

Veelgestelde vragen over Lassina Traoré

In welke stickeralbums staat Lassina Traoré en hoeveel stickers zijn er?

Lassina Traoré staat in 3 stickeralbums. De FINALSTICKER-database bevat 3 stickers uit officiële collecties. De stickers verschenen tussen 2021 en 2023.

Waar kan ik stickers van Lassina Traoré ruilen of kopen?

Direct op FINALSTICKER: vind verzamelaars die Lassina Traoré zoeken of aanbieden, gratis.

Fout melden