← Tüm koleksiyonlar
Oscar Højlund

Oscar Højlund

Futbolcu Orta saha 21 yaş
1 çıkartma3 kart2 albüm2025

4 Ocak 2005 doğumlu Oscar Højlund, Danimarkalı futbolcu.

Güncellendi: 22 Ekim 2026 · Veriler kısmen açık kaynaklardan (Wikidata, CC0). Doğruluğu garanti edilmez.
Fotoğraf: Thomas Dahlstrøm Nielsen · CC BY-SA 4.0 · Kaynak: Wikimedia Commons · küçültüldü

Koleksiyoncularımız arasında

2koleksiyoncu arıyor
2koleksiyoncuda var

Topluluğumuzun talep ve arz verileri, resmi piyasa değerleri değildir.

Oscar Højlund hangi çıkartma ve kart albümlerinde yer alıyor? 2

Temel Özel Kart Çıkartmaya dokun: Arıyorum · Satın al

Oscar Højlund hangi yıldızlarla aynı albümde yer aldı?

Oscar Højlund için Marketplace ilanları

Oscar Højlund hakkında sık sorulan sorular

Oscar Højlund hangi çıkartma albümlerinde yer alıyor ve kaç çıkartma var?

Oscar Højlund 1 çıkartma albümünde yer alıyor. FINALSTICKER veritabanında resmi koleksiyonlardan 1 çıkartma kayıtlıdır. Çıkartmalar 2025 yılından. En çok aranan, FIFA 365 2026 albümünden 196 numaralı çıkartma – 2 koleksiyoncu tarafından.

Oscar Højlund hangi kart albümlerinde yer alıyor ve kaç koleksiyon kartı var?

Oscar Højlund koleksiyon kartı olarak 1 kart albümünde yer alıyor. FINALSTICKER veritabanında resmi koleksiyonlardan 3 kart kayıtlıdır. Kartlar 2025 yılından. Bunlar normal seri koleksiyon kartlarıdır, sınırlı 1/1 kartlar veya imzalı örnekler değildir. Değerli örnekleri Marketplace'de bulabilirsin.

Oscar Højlund çıkartmalarını nereden takas edebilir veya satın alabilirim?

Doğrudan FINALSTICKER'da: Oscar Højlund arayan veya sunan koleksiyoncuları ücretsiz bul.

Hata bildir