Željko Milinovič
Željko Milinovič, urodzony 12 października 1969, to piłkarz słoweński. Karierę zawodową rozpoczął w 1991 roku w klubie ND Slovan Ljubljana. Występy na turniejach: ME 2000 i MŚ 2002. Zakończył karierę zawodniczą w 2007.
Zaktualizowano 25 września 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Wśród naszych kolekcjonerów
Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.
W których albumach z naklejkami występuje Željko Milinovič? 2
- 2002
- 2000
Z jakimi gwiazdami Željko Milinovič był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Željko Milinovič
Najczęstsze pytania o Željko Milinovič
W jakich albumach z naklejkami jest Željko Milinovič i ile jest naklejek?
Željko Milinovič występuje w 2 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 2 naklejki z oficjalnych kolekcji. Naklejki ukazały się w latach 2000–2002.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Željko Milinovič?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Željko Milinovič, za darmo.