Sorin Frunză
Sorin Frunză, urodzony 29 marca 1978, to rumuński piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 1997 roku w klubie Dunărea Galați. Zakończył karierę zawodniczą w 2014.
Zaktualizowano 4 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: LaUr3nTiU · CC BY-SA 3.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone
Wśród naszych kolekcjonerów
Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.
W których albumach z naklejkami występuje Sorin Frunză? 2
- 2011
- 2009
Z jakimi gwiazdami Sorin Frunză był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Sorin Frunză
Najczęstsze pytania o Sorin Frunză
W jakich albumach z naklejkami jest Sorin Frunză i ile jest naklejek?
Sorin Frunză występuje w 2 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 2 naklejki z oficjalnych kolekcji. Naklejki ukazały się w latach 2009–2011.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Sorin Frunză?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Sorin Frunză, za darmo.