Simão Mate Junior
Simão Mate Junior, urodzony 23 czerwca 1988, to mozambicki piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku w klubie Ferroviário Maputo.
Zaktualizowano 12 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Kosm1fent · CC BY-SA 3.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone
Wśród naszych kolekcjonerów
Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.
W których albumach z naklejkami występuje Simão Mate Junior? 2
- 2010
- 2008
Z jakimi gwiazdami Simão Mate Junior był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Simão Mate Junior
Najczęstsze pytania o Simão Mate Junior
W jakich albumach z naklejkami jest Simão Mate Junior i ile jest naklejek?
Simão Mate Junior występuje w 2 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 2 naklejki z oficjalnych kolekcji. Naklejki ukazały się w latach 2008–2010.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Simão Mate Junior?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Simão Mate Junior, za darmo.