← Wszystkie kolekcje
Siem de Jong

Siem de Jong

Piłkarz Pomocnik 37 lat
5 naklejek4 albumówod 2010 do 2013

Siem de Jong, urodzony 28 stycznia 1989, to holenderski piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 2007 roku w klubie Ajax Amsterdam. Zakończył karierę zawodniczą w 2023.

Zaktualizowano 4 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Новикова Юлия · CC BY-SA 3.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone

Wśród naszych kolekcjonerów

1kolekcjoner szuka
1kolekcjoner oferuje
1kolekcjoner ma

Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.

W których albumach z naklejkami występuje Siem de Jong? 4

Podstawowa Specjalna Kliknij naklejkę: Szukam · Kup

Z jakimi gwiazdami Siem de Jong był w jednym albumie?

Oferty na targowisku dla Siem de Jong

Najczęstsze pytania o Siem de Jong

W jakich albumach z naklejkami jest Siem de Jong i ile jest naklejek?

Siem de Jong występuje w 4 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 5 naklejek z oficjalnych kolekcji. Naklejki ukazały się w latach 2010–2013.

Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Siem de Jong?

Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Siem de Jong, za darmo.

Zgłoś błąd