← Wszystkie kolekcje
Róbert Jež

Róbert Jež

Piłkarz Pomocnik 45 lat
1 naklejka1 albumu2010

Róbert Jež, urodzony 10 lipca 1981, to słowacki piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 1999 roku w klubie FC Nitra. Po karierze zawodniczej został trenerem.

Zaktualizowano 4 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Amarhgil · CC BY-SA 2.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone

Wśród naszych kolekcjonerów

1kolekcjoner szuka

Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.

W których albumach z naklejkami występuje Róbert Jež? 1

Podstawowa Specjalna Kliknij naklejkę: Szukam · Kup

Z jakimi gwiazdami Róbert Jež był w jednym albumie?

Oferty na targowisku dla Róbert Jež

Najczęstsze pytania o Róbert Jež

W jakich albumach z naklejkami jest Róbert Jež i ile jest naklejek?

Róbert Jež występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Naklejki pochodzą z 2010 roku.

Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Róbert Jež?

Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Róbert Jež, za darmo.

Zgłoś błąd