← Wszystkie kolekcje

Rafael Schmitz

Piłkarz Obrońca 45 lat
1 naklejka1 albumu2006

Rafael Schmitz, urodzony 17 grudnia 1980, to brazylijski piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 2001 roku w klubie OSC Lille.

Zaktualizowano 5 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.

W których albumach z naklejkami występuje Rafael Schmitz? 1

Podstawowa Specjalna Kliknij naklejkę: Szukam · Kup

Z jakimi gwiazdami Rafael Schmitz był w jednym albumie?

Oferty na targowisku dla Rafael Schmitz

Najczęstsze pytania o Rafael Schmitz

W jakich albumach z naklejkami jest Rafael Schmitz i ile jest naklejek?

Rafael Schmitz występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Naklejki pochodzą z 2006 roku.

Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Rafael Schmitz?

Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Rafael Schmitz, za darmo.

Zgłoś błąd