← Wszystkie kolekcje
Péter Máté

Péter Máté

Piłkarz Obrońca 41 lat
1 naklejka1 albumu2009

Péter Máté, urodzony 2 grudnia 1984, to węgierski piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 2000 roku w klubie Debreceni Vasutas SC.

Zaktualizowano 5 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Pilgab · CC BY-SA 3.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone

Wśród naszych kolekcjonerów

1kolekcjoner oferuje
1kolekcjoner ma

Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.

W których albumach z naklejkami występuje Péter Máté? 1

Podstawowa Specjalna Kliknij naklejkę: Szukam · Kup

Z jakimi gwiazdami Péter Máté był w jednym albumie?

Oferty na targowisku dla Péter Máté

Najczęstsze pytania o Péter Máté

W jakich albumach z naklejkami jest Péter Máté i ile jest naklejek?

Péter Máté występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Naklejki pochodzą z 2009 roku.

Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Péter Máté?

Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Péter Máté, za darmo.

Zgłoś błąd