Ole Pohlmann
Ole Pohlmann, urodzony 5 kwietnia 2001, to niemiecki piłkarz.
Zaktualizowano 12 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Sandro Halank, Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone
W których albumach z naklejkami występuje Ole Pohlmann? 2
- 2025
- 2024
Z jakimi gwiazdami Ole Pohlmann był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Ole Pohlmann
Najczęstsze pytania o Ole Pohlmann
W jakich albumach z naklejkami jest Ole Pohlmann i ile jest naklejek?
Ole Pohlmann występuje w 2 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Do tego 1 wariant specjalny. Naklejki ukazały się w latach 2024–2025.
Jakie specjalne warianty Ole Pohlmann istnieją?
Specjalne warianty Ole Pohlmann: Futebol 2024-2025: Nr 300bis (Specjalna).
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Ole Pohlmann?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Ole Pohlmann, za darmo.