← Wszystkie kolekcje
Marko Janković

Marko Janković

Piłkarz Pomocnik 31 lat
1 naklejka1 albumu1 wariant specjalny2017

Pomocnik · Czarnogóra · *1995. Karierę zawodową rozpoczął w 2007 roku w klubie FK Partizan.

Zaktualizowano 12 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Biso · CC BY-SA 4.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone

W których albumach z naklejkami występuje Marko Janković? 1

Podstawowa Specjalna Kliknij naklejkę: Szukam · Kup

Oferty na targowisku dla Marko Janković

Najczęstsze pytania o Marko Janković

W jakich albumach z naklejkami jest Marko Janković i ile jest naklejek?

Marko Janković występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 0 naklejek z oficjalnych kolekcji. Do tego 1 wariant specjalny. Naklejki pochodzą z 2017 roku.

Jakie specjalne warianty Marko Janković istnieją?

Specjalne warianty Marko Janković: FIFA 365 2018: Nr S32 (Specjalna).

Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Marko Janković?

Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Marko Janković, za darmo.

Zgłoś błąd