Kennedy Ugoala Nwanganga
Piłkarz
Pomocnik 36 lat
1 naklejka1 albumu2011
Pomocnik · Nigeria · *1990. Karierę zawodową rozpoczął w 2007 roku w klubie NAF Rockets F.C..
Zaktualizowano 4 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Wśród naszych kolekcjonerów
1kolekcjoner szuka
1kolekcjoner oferuje
1kolekcjoner ma
Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.
W których albumach z naklejkami występuje Kennedy Ugoala Nwanganga? 1
Podstawowa
Specjalna
Kliknij naklejkę: Szukam · Kup
- 2011
Z jakimi gwiazdami Kennedy Ugoala Nwanganga był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Kennedy Ugoala Nwanganga
Najczęstsze pytania o Kennedy Ugoala Nwanganga
W jakich albumach z naklejkami jest Kennedy Ugoala Nwanganga i ile jest naklejek?
Kennedy Ugoala Nwanganga występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Naklejki pochodzą z 2011 roku.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Kennedy Ugoala Nwanganga?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Kennedy Ugoala Nwanganga, za darmo.