← Wszystkie kolekcje
Jota Silva

Jota Silva

Piłkarz Napastnik 27 lat
2 naklejki2 albumówod 2022 do 2023

Jota Silva, urodzony 1 sierpnia 1999, to portugalski piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 2018 roku w klubie UD Sousense.

Zaktualizowano 12 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Unknown authorUnknown author · CC0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone

W których albumach z naklejkami występuje Jota Silva? 2

Podstawowa Specjalna Kliknij naklejkę: Szukam · Kup

Z jakimi gwiazdami Jota Silva był w jednym albumie?

Oferty na targowisku dla Jota Silva

Najczęstsze pytania o Jota Silva

W jakich albumach z naklejkami jest Jota Silva i ile jest naklejek?

Jota Silva występuje w 2 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 2 naklejki z oficjalnych kolekcji. Naklejki ukazały się w latach 2022–2023.

Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Jota Silva?

Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Jota Silva, za darmo.

Zgłoś błąd