← Wszystkie kolekcje
Jardel Nivaldo Vieira

Jardel Nivaldo Vieira

Piłkarz Obrońca 40 lat
8 naklejek8 albumów1 wariant specjalnyod 2014 do 2020

Jardel Nivaldo Vieira, urodzony 29 marca 1986, to brazylijski piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 2004 roku w klubie Avaí FC.

Zaktualizowano 9 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Вячеслав Евдокимов · CC BY-SA 3.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone

Wśród naszych kolekcjonerów

1kolekcjoner szuka
1kolekcjoner oferuje
1kolekcjoner ma

Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.

W których albumach z naklejkami występuje Jardel Nivaldo Vieira? 8

Podstawowa Specjalna Kliknij naklejkę: Szukam · Kup

Z jakimi gwiazdami Jardel Nivaldo Vieira był w jednym albumie?

Oferty na targowisku dla Jardel Nivaldo Vieira

Najczęstsze pytania o Jardel Nivaldo Vieira

W jakich albumach z naklejkami jest Jardel Nivaldo Vieira i ile jest naklejek?

Jardel Nivaldo Vieira występuje w 8 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 7 naklejek z oficjalnych kolekcji. Do tego 1 wariant specjalny. Naklejki ukazały się w latach 2014–2020.

Jakie specjalne warianty Jardel Nivaldo Vieira istnieją?

Specjalne warianty Jardel Nivaldo Vieira: Futebol 2020-2021: Nr 41bis (Specjalna).

Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Jardel Nivaldo Vieira?

Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Jardel Nivaldo Vieira, za darmo.

Zgłoś błąd