← Wszystkie kolekcje

Hüseyin Çimşir

Piłkarz Obrońca 47 lat
1 naklejka1 albumu2010

Hüseyin Çimşir, urodzony 26 maja 1979, to turecki piłkarz i trener piłkarski. Karierę zawodową rozpoczął w 1997 roku w klubie Trabzonspor. Zakończył karierę zawodniczą w 2013.

Zaktualizowano 4 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.

Wśród naszych kolekcjonerów

1kolekcjoner szuka
1kolekcjoner oferuje
1kolekcjoner ma

Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.

W których albumach z naklejkami występuje Hüseyin Çimşir? 1

Podstawowa Specjalna Kliknij naklejkę: Szukam · Kup

Z jakimi gwiazdami Hüseyin Çimşir był w jednym albumie?

Oferty na targowisku dla Hüseyin Çimşir

Najczęstsze pytania o Hüseyin Çimşir

W jakich albumach z naklejkami jest Hüseyin Çimşir i ile jest naklejek?

Hüseyin Çimşir występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Naklejki pochodzą z 2010 roku.

Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Hüseyin Çimşir?

Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Hüseyin Çimşir, za darmo.

Zgłoś błąd