Hildeberto Pereira
Hildeberto Pereira, urodzony 2 marca 1996, to kabowerdeński piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 2015 roku w klubie Benfica Lissabon B.
Zaktualizowano 12 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Nottingham Forest F.C. · CC0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone
W których albumach z naklejkami występuje Hildeberto Pereira? 1
- 2019
Z jakimi gwiazdami Hildeberto Pereira był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Hildeberto Pereira
Najczęstsze pytania o Hildeberto Pereira
W jakich albumach z naklejkami jest Hildeberto Pereira i ile jest naklejek?
Hildeberto Pereira występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Naklejki pochodzą z 2019 roku.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Hildeberto Pereira?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Hildeberto Pereira, za darmo.