David Jemmali
David Jemmali, urodzony 13 grudnia 1974, to piłkarz tunezyjski. Karierę zawodową rozpoczął w 1995 roku w klubie AS Cannes. Występy na turniejach: MŚ 2006. Zakończył karierę zawodniczą w 2010.
Zaktualizowano 4 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Nico de Passion Marine · CC BY-SA 3.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone
W których albumach z naklejkami występuje David Jemmali? 1
- 2006
Z jakimi gwiazdami David Jemmali był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla David Jemmali
Najczęstsze pytania o David Jemmali
W jakich albumach z naklejkami jest David Jemmali i ile jest naklejek?
David Jemmali występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Naklejki pochodzą z 2006 roku.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki David Jemmali?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują David Jemmali, za darmo.