Dado Pršo
Dado Pršo, urodzony 5 listopada 1974, to piłkarz chorwacki. Karierę zawodową rozpoczął w 1986 roku w klubie Hajduk Split. Występy na turniejach: ME 2004 i MŚ 2006. Zakończył karierę zawodniczą w 2007. Po karierze zawodniczej został trenerem.
Zaktualizowano 5 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Wśród naszych kolekcjonerów
Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.
Oferty i zdjęcia
W jakich albumach naklejek i kart występuje Dado Pršo? 4
- 2006
- 2006
- 2005
- 2004
Z jakimi gwiazdami Dado Pršo był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Dado Pršo
Najczęstsze pytania o Dado Pršo
W jakich albumach z naklejkami jest Dado Pršo i ile jest naklejek?
Dado Pršo występuje w 3 albumach z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 3 naklejki z oficjalnych kolekcji. Naklejki ukazały się w latach 2004–2006. Najczęściej poszukiwana jest naklejka nr 414 z FIFA World Cup 2006 Germany – przez 2 kolekcjonerów.
W jakich albumach z kartami jest Dado Pršo i ile jest kart kolekcjonerskich?
Dado Pršo występuje jako karta kolekcjonerska w 1 albumie z kartami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 kartę z oficjalnych kolekcji. Karty pochodzą z 2006 roku. To zwykłe karty seryjne, a nie limitowane karty 1/1 ani egzemplarze z autografem. Wartościowe egzemplarze znajdziesz na Marketplace.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Dado Pršo?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Dado Pršo, za darmo.