← Wszystkie kolekcje
Arnau Tenas

Arnau Tenas

Piłkarz Bramkarz 25 lat
1 naklejka1 albumu2026

Arnau Tenas, urodzony 30 maja 2001, to hiszpański piłkarz, bramkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 2019 roku w klubie FC Barcelona Atlètic.

Zaktualizowano 13 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Liondartois · CC0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone

Wśród naszych kolekcjonerów

1kolekcjoner szuka
2kolekcjonerów ma

Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.

W których albumach z naklejkami występuje Arnau Tenas? 1

Podstawowa Specjalna Kliknij naklejkę: Szukam · Kup

Z jakimi gwiazdami Arnau Tenas był w jednym albumie?

Oferty na targowisku dla Arnau Tenas

Najczęstsze pytania o Arnau Tenas

W jakich albumach z naklejkami jest Arnau Tenas i ile jest naklejek?

Arnau Tenas występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Naklejki pochodzą z 2026 roku.

Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Arnau Tenas?

Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Arnau Tenas, za darmo.

Zgłoś błąd