Andrea Poli
Andrea Poli, urodzony 29 września 1989, to włoski piłkarz. Karierę zawodową rozpoczął w 2006 roku w klubie Treviso F.B.C. 1993. Zakończył karierę zawodniczą w 2024.
Zaktualizowano 4 października 2026 · Dane częściowo z otwartych źródeł (Wikidata, CC0). Bez gwarancji.
Zdjęcie: Antalyaspor A.Ş. · CC BY 2.0 · Źródło: Wikimedia Commons · zmniejszone
Wśród naszych kolekcjonerów
Dane o popycie i podaży z naszej społeczności, nie oficjalne wartości rynkowe.
W których albumach z naklejkami występuje Andrea Poli? 1
- 2013
Z jakimi gwiazdami Andrea Poli był w jednym albumie?
Oferty na targowisku dla Andrea Poli
Najczęstsze pytania o Andrea Poli
W jakich albumach z naklejkami jest Andrea Poli i ile jest naklejek?
Andrea Poli występuje w 1 albumie z naklejkami. Baza FINALSTICKER zawiera 1 naklejkę z oficjalnych kolekcji. Naklejki pochodzą z 2013 roku.
Gdzie mogę wymienić lub kupić naklejki Andrea Poli?
Bezpośrednio na FINALSTICKER: znajdź kolekcjonerów, którzy szukają lub oferują Andrea Poli, za darmo.