← Alle collecties
Yannick Djaló

Yannick Djaló

Voetballer Aanvaller 40 jaar
2 stickers2 albums2006 tot 2007

Yannick Djaló, geboren op 5 mei 1986, is een Portugees voetballer. De profcarrière begon in 2005 bij Sporting Lissabon.

Bijgewerkt op 4 oktober 2026 · Gegevens deels uit open bronnen (Wikidata, CC0). Zonder garantie.
Foto: Noah Salzman · CC BY-SA 3.0 · Bron: Wikimedia Commons · verkleind

Bij onze verzamelaars

1verzamelaar zoekt

Vraag- en aanbodgegevens van onze community, geen officiële marktwaarden.

In welke stickeralbums staat Yannick Djaló? 2

Basis Speciaal Klik op een sticker: Ik zoek · Kopen

Met welke sterren stond Yannick Djaló in een album?

Marketplace-aanbiedingen voor Yannick Djaló

Veelgestelde vragen over Yannick Djaló

In welke stickeralbums staat Yannick Djaló en hoeveel stickers zijn er?

Yannick Djaló staat in 2 stickeralbums. De FINALSTICKER-database bevat 2 stickers uit officiële collecties. De stickers verschenen tussen 2006 en 2007.

Waar kan ik stickers van Yannick Djaló ruilen of kopen?

Direct op FINALSTICKER: vind verzamelaars die Yannick Djaló zoeken of aanbieden, gratis.

Fout melden