Iyayi Atiemwen
Voetballer
Middenvelder 30 jaar
1 sticker1 album2019
Iyayi Atiemwen, geboren op 24 januari 1996, is een voetballer uit Nigeria. De profcarrière begon in 2022 bij Sheriff Tiraspol.
Bijgewerkt op 8 oktober 2026 · Gegevens deels uit open bronnen (Wikidata, CC0). Zonder garantie.
In welke stickeralbums staat Iyayi Atiemwen? 1
Basis
Speciaal
Klik op een sticker: Ik zoek · Kopen
- 2019
Met welke sterren stond Iyayi Atiemwen in een album?
Marketplace-aanbiedingen voor Iyayi Atiemwen
Veelgestelde vragen over Iyayi Atiemwen
In welke stickeralbums staat Iyayi Atiemwen en hoeveel stickers zijn er?
Iyayi Atiemwen staat in 1 stickeralbum. De FINALSTICKER-database bevat 1 sticker uit officiële collecties. De stickers zijn uit 2019.
Waar kan ik stickers van Iyayi Atiemwen ruilen of kopen?
Direct op FINALSTICKER: vind verzamelaars die Iyayi Atiemwen zoeken of aanbieden, gratis.