← Alle collecties
Ionuț Radu

Ionuț Radu

Voetballer Doelman 29 jaar
1 sticker1 album2026

Ionuț Radu, geboren op 28 mei 1997, is een voetballer uit Roemenië. De profcarrière begon in 2012 bij US Pergolettese 1932.

Bijgewerkt op 13 oktober 2026 · Gegevens deels uit open bronnen (Wikidata, CC0). Zonder garantie.
Foto: AFC Bournemouth · CC BY 3.0 · Bron: Wikimedia Commons · verkleind

Bij onze verzamelaars

1verzamelaar zoekt
2verzamelaars hebben

Vraag- en aanbodgegevens van onze community, geen officiële marktwaarden.

In welke stickeralbums staat Ionuț Radu? 1

Basis Speciaal Klik op een sticker: Ik zoek · Kopen

Met welke sterren stond Ionuț Radu in een album?

Marketplace-aanbiedingen voor Ionuț Radu

Veelgestelde vragen over Ionuț Radu

In welke stickeralbums staat Ionuț Radu en hoeveel stickers zijn er?

Ionuț Radu staat in 1 stickeralbum. De FINALSTICKER-database bevat 1 sticker uit officiële collecties. De stickers zijn uit 2026.

Waar kan ik stickers van Ionuț Radu ruilen of kopen?

Direct op FINALSTICKER: vind verzamelaars die Ionuț Radu zoeken of aanbieden, gratis.

Fout melden