← Alle collecties
Iago Falque

Iago Falque

Voetballer Aanvaller 36 jaar
1 sticker1 album2015

Iago Falque, geboren op 4 januari 1990, is een Spaanse voetballer. De profcarrière begon in 2001 bij FC Barcelona. Beëindigde de spelersloopbaan in 2025.

Bijgewerkt op 4 oktober 2026 · Gegevens deels uit open bronnen (Wikidata, CC0). Zonder garantie.
Foto: Justine Magny from Paris, France · CC BY-SA 2.0 · Bron: Wikimedia Commons · verkleind

In welke stickeralbums staat Iago Falque? 1

Basis Speciaal Klik op een sticker: Ik zoek · Kopen

Met welke sterren stond Iago Falque in een album?

Marketplace-aanbiedingen voor Iago Falque

Veelgestelde vragen over Iago Falque

In welke stickeralbums staat Iago Falque en hoeveel stickers zijn er?

Iago Falque staat in 1 stickeralbum. De FINALSTICKER-database bevat 1 sticker uit officiële collecties. De stickers zijn uit 2015.

Waar kan ik stickers van Iago Falque ruilen of kopen?

Direct op FINALSTICKER: vind verzamelaars die Iago Falque zoeken of aanbieden, gratis.

Fout melden