Harris Huizingh
Voetballer
63 jaar
1 sticker1 album2000
Harris Huizingh, geboren op 10 februari 1963, is een Nederlands voetballer.
Bijgewerkt op 12 oktober 2026 · Gegevens deels uit open bronnen (Wikidata, CC0). Zonder garantie.
Bij onze verzamelaars
1verzamelaar zoekt
Vraag- en aanbodgegevens van onze community, geen officiële marktwaarden.
In welke stickeralbums staat Harris Huizingh? 1
Basis
Speciaal
Klik op een sticker: Ik zoek · Kopen
- 2000
Met welke sterren stond Harris Huizingh in een album?
Marketplace-aanbiedingen voor Harris Huizingh
Veelgestelde vragen over Harris Huizingh
In welke stickeralbums staat Harris Huizingh en hoeveel stickers zijn er?
Harris Huizingh staat in 1 stickeralbum. De FINALSTICKER-database bevat 1 sticker uit officiële collecties. De stickers zijn uit 2000.
Waar kan ik stickers van Harris Huizingh ruilen of kopen?
Direct op FINALSTICKER: vind verzamelaars die Harris Huizingh zoeken of aanbieden, gratis.