← Alle collecties
Gustavo Blanco Leschuk

Gustavo Blanco Leschuk

Voetballer Aanvaller 34 jaar
2 stickers2 albums2017 tot 2019

Gustavo Blanco Leschuk, geboren op 5 november 1991, is een Argentijns voetballer. De profcarrière begon in 2011 bij Arsenal Fútbol Club.

Bijgewerkt op 8 oktober 2026 · Gegevens deels uit open bronnen (Wikidata, CC0). Zonder garantie.
Foto: Mohammadreza Abbasi · CC BY 4.0 · Bron: Wikimedia Commons · verkleind

In welke stickeralbums staat Gustavo Blanco Leschuk? 2

Basis Speciaal Klik op een sticker: Ik zoek · Kopen

Met welke sterren stond Gustavo Blanco Leschuk in een album?

Marketplace-aanbiedingen voor Gustavo Blanco Leschuk

Veelgestelde vragen over Gustavo Blanco Leschuk

In welke stickeralbums staat Gustavo Blanco Leschuk en hoeveel stickers zijn er?

Gustavo Blanco Leschuk staat in 2 stickeralbums. De FINALSTICKER-database bevat 2 stickers uit officiële collecties. De stickers verschenen tussen 2017 en 2019.

Waar kan ik stickers van Gustavo Blanco Leschuk ruilen of kopen?

Direct op FINALSTICKER: vind verzamelaars die Gustavo Blanco Leschuk zoeken of aanbieden, gratis.

Fout melden