← Alle collecties
Asier Villalibre

Asier Villalibre

Voetballer Aanvaller 29 jaar
1 sticker1 album2026

Asier Villalibre, geboren op 30 september 1997, is een Spaans voetballer. De profcarrière begon in 2011 bij Athletic Bilbao.

Bijgewerkt op 13 oktober 2026 · Gegevens deels uit open bronnen (Wikidata, CC0). Zonder garantie.
Foto: Alberto Cabello Mayero · CC BY-SA 4.0 · Bron: Wikimedia Commons · verkleind

Bij onze verzamelaars

1verzamelaar zoekt
2verzamelaars hebben

Vraag- en aanbodgegevens van onze community, geen officiële marktwaarden.

In welke stickeralbums staat Asier Villalibre? 1

Basis Speciaal Klik op een sticker: Ik zoek · Kopen

Met welke sterren stond Asier Villalibre in een album?

Marketplace-aanbiedingen voor Asier Villalibre

Veelgestelde vragen over Asier Villalibre

In welke stickeralbums staat Asier Villalibre en hoeveel stickers zijn er?

Asier Villalibre staat in 1 stickeralbum. De FINALSTICKER-database bevat 1 sticker uit officiële collecties. De stickers zijn uit 2026.

Waar kan ik stickers van Asier Villalibre ruilen of kopen?

Direct op FINALSTICKER: vind verzamelaars die Asier Villalibre zoeken of aanbieden, gratis.

Fout melden